Business okolí

19.10.2022

Víte jak se říká, že jste průměrem pěti lidí které potkáváte nejčastěji?

A že proto, abyste byly úspěšní, se musíte obklopovat úspěšnými lidmi? A už jste slyšeli, že proto abyste byly dobří businessmani byste se měli obklopovat inspirativními lidmi z businessu?

Já musím říct, že i když mám v okolí dost podnikajících lidi, chybí mi pořádný inspirativní "vzor". Chybí mi bublina lidí, kteří jsou nadšeni a jdou si za svým. Za jakýmkoliv cílem v podnikání.

Můj salon na Vinohradech
Můj salon na Vinohradech

Když jsem začala číst knížku "Myšlením k bohatství" psalo se hned na začátku, abych si našla skupinu lidi, kde si to budeme číst spolu a budeme o tom diskutovat. Takový lide jsou určitě dost hladoví po informacích, po úspěchu a zároveň by to mohl být zajímavý okruh lidi. Jenže jsem nic takového v Česku nenašla. A tak jsem klasicky v tomhle sama.

Ne ze by mi to nevyhovovalo, ale mimo práci jsem docela společnost milující člověk.

Takže mi chybí bublina lidi, kteří by se navzájem podporovali a inspirovali. A tak jsem se přihlásila sama, na konferenci DoubleX od Marcuse Revolty. Zajímavý týpek. I když mi občas na sítích přijde poměrně moc. Ale víte jak... my lidi jsme jako houby, nasáváme to co slyšíme často. A když neslyším od nikoho jiného tak často tolik motivujících a podporujících slov, tak alespoň takhle přes videa od nej.

Jsem zvědavá co mi ta konference přinese. Hlavně jaké všechny lidi tam potkám a jaké lidi díky tomu poznám☺️.

Kdy jste vy naposledy potkali někoho inspirativního?