Reference

Hodnocení od klientek z akcí na slevomatu ZDE 

„Péťa je úžasná a příjemná slečna kosmetička. Byla jsem u ní na kosmetice a úpravě obočí, obojí proběhlo podle mých představ. Dříve jsem neměla důvěru k nikomu, ale teď už bych nikam jinam nešla. 
Kosmetiku dělá velice pečlivě, vše. vždy vysvětlí a ochotně poradí. 
Můžu jen doporučit!"

Tereza K.

„Rozhodně doporučuj! Úžasný profesionální a zároveň přátelský přístup. Absolvovala jsem čištění pleti a Lash lifting, pleť jsem měla jako miminko a z mých rovných řas vykouzlila oči mrkací panenky. Určitě jsem nebyla naposledy ;) “

Kateřina V.

„Má unavená postarší pleť potřebovala silnou dávku jemné a přesto kvalitní péče. Přesně to jsem na Luxusním ošetřením pleti dostala. velice ráda přijdu znovu.
 A už teď se těším..“

Jana B,

„Chodím ke slečně již od doby kdy byla na rekval. kurzu a je opravdu vidět jak se časem její práce vyvíjí v lepší a lepší. Kosmetické ošetření podstupuji už jen u ní, Protože v žádném ze salonů ve kterých jsem byla, jsem nikdy nezískala tolik informací a rad jak dlouhodobě pečovat právě o mou pleť. 
Také jsem vyzkoušela lash lifting a na mé řasy je to top."

Andrea Ž.

„Jakožto muž jsem se trochu bál výsledku protože jsem byl na úpravě obočí poprvé v životě. Ale strach byl zbytečný. Obočí mi upravila velmi precizně a přirozeně. Kolegové si všimli že vypadám líp, ale nemohli přijít na to, čím to bylo. Když jsem se přiznal, místo výsměchu výsledek chválili.“

Emil M.

„Petra byla moc šikovná a opatrná. Nic mě nebolelo ani neděsilo ačkoli jsem u ní byla na kosmetice a následně na lash liftingu poprvé. Pokaždé mi vysvětlila co se chystá dělat a k čemu je to dobré. 
S výsledkem jsem naprosto spokojená a ještě navíc jsme si hezky popovídaly, byl to příjemně strávený čas. 
Doporučuji“

Sára P.

Byly jste se službou spokojeni?
Podělte se i s ostatními se svým hodnocením na email
info@PBLashLifting.cz