Den 1. X- challenge

09.08.2023
Start byl ve 12 hodin na lodi tajemstvi v Praze. 

Dostali jsme se z Prahy na tři stopy do Vídně. Ujeli jsme tedy za 7 hodin 330km. S fakt zajímavýma lidma 🤩.

  1. Lenka,brňanda. Byli jsme její první 🤩 Stopovala jednou v životě, stopla si policajtku, co ji povidala stories z práce, kdy zrovna vyšetřovali právě vraždu stoparky. Znala vagabundy na cestách. 🤩
  2. Chlapík z Brna, s dvouma prckama co dělal nějakou instalaci/projektaci pro Andyho 🤣. Co snižuje použité množství vody v jaderných elektrárnách 😊 a zlepšuje si karmu braním stopařů. Dostali jsme od nej 10€ 🤩
  3. Polák co nás vzal protože se stěhuje do Italského Torina a bylo špatné počasí😁. Vzal nás až do Vídně. A pustil si s nama koncert Bacha . 

Ještě v Praze na Chodově jsme přehodnotili původní plán a hodili si ceduli do Brna. Abstraktní pojem "na jih", nám za víc jak hodinu, nikoho nepřinesl. Zato pak to bylo docela rychlé . Z Prahy k devíti křížum, kde jsme se dohodli, že už neodmitneme žádné auto. Po zkušenosti. Odmítli jsme a další hodinu čekali na druhé🙄🤦🏼‍♀️. 

Od devíti křížů k zastavce v Dolních Dunajovicích s řidičem, co nám dal ještě 10€ 🤩. První dostané peníze na cestě. 

Tam jsme během chvilky trénovali palcovanou, Peťa prohrála na plné čáře😁. Dobihali jsme ke žlutému autu, ktere zastavilo(mysleli jsme, že proto, že mam zlutou bundu 🤩 a byl to match nahned), ale řidic nas vzit nechtěl 🤷🏼‍♀️. Odtud nás vzal chlapík z Polska, co se stěhuje do italského Torina, až do Vídně. V autě pustil Bacha. A teď spime u vídeňské vodní plochy Winerbergteich.
 
•Věděli jste, že se každou vteřinu z každého ze čtyř komínů dukovan, odpaří 4 kubiky vody?
•Všimli jste si někdy, že vídeňský xxxlutz při příjezdu do města, vypadá jako věznice? 🤣
•A že je ve Vídni, nedaleko centra ulice, kde jsou vedle sebe čtyři kluby pro dospělé? Co čtyři. Je jich dokonce pět. Jeden totiž vypadá jako turecký kebab, ale chyba.
Ujeto: 330Kč
Získáno: 10€
Splněná výzva/checkpoint: 0