Den ve znamení připomínám- Mallorka den II.

06.05.2022


Dnešek je ve znamení opakování.

Jak jsem tu s někým tak mám pocit, že mu odumřela půlka mozku. Úplně jsem totiž zapomněla že jsou dálkově busy v nádraží pod zemí, i když je to všude napsané a ještě jsem mu to říkala🤦🏼‍♀️.

Den ve znamení připomínáni.

Mallorka den 2.

Už od rána je dnešek ve znamení náležitého při pomínání. Třeba jako že se ráno moře fakt hodne studeny, při koupčce. Taky při cestě do Esporlesu na začátek své trasy, při placeni jízdenek v busu- jen pípnete a nepotřebujete nic jiného, jen taky pípnete a při výstupu znovu .

A tak na to, jak nahovno byl nástup na GRko z esporlesu. Fakt nepříjemný kopce při slunečním pařáku. Až mi běhali hlavou otázky, že kdy je teda ten nejlepší čas přes den, kdy jít. Nečekaně jsem nic nevymyslela.

Překvapivě nahoře to bylo dost na nic. Ne nahovno ale na nic. Furt jsme ztráceli cestu a nacházeli a ztráceli. Jaksi jsem si totiž nestahala ofline mapy takže jsem měla cely den pustena data a nic moc. Spis nic než moc, co vám budu povidat.

Na cestě z esporlesu do Valldemossy jsme potkali pár dvou Čechů co šli z Valldemossy a holčiny co začaly v šant elm všechno Češi. Kolik lidi dohromady jsme potkali, nemám ponětí, ale tyhle si pamatuju .

Šli jsme cestou a najednou byla cesta přes rozpadající se cosi. Nebyla to ani tak cesta, jako spis skála rozpůlená na dvě.

Původně je GRko přes vrch hory, my se na ni nedostali, ani nevím proč. Asi jsme špatně odbočili. Takže nás cesta vedla pod horu a potom nahoru abychom se napojili na cestu zezhora, což jsme nechtěli. Nás cíl byla nejbližší cesta do Valldemossy.

A tak teď spime v hamakach přes východem z cesty a do cesty do lesa a za mě spokojenost. Jen mě bolí chodidla a jelikož jsem si nekoupila vložky do svých vyšlápnutých bot. Takže chtě nechtě zítra jedem na otocku do palmy. Do decathlonu pro vložky do bot, jinak to nedám nebo dnešku s puchýřema z vyšlapanych bot. Což vůbec nechci.

A co přinese dalšího ten den? To uvidíme.