Jeden závod za měsíc pokračuje

01.02.2024

Jsem blázen. A řikam to s naprostou upřímností. 
V protokolu Monk Mode, který jsem držela poslední tři měsíce v roce 2023 jsem měla měsíční zásadu a to jeden závod měsíčně.
Hodně mi od té doby v hlavě zní, že na jeden zvyk, je potřeba opakovat ho 21 dní, jak je doložené i studiemi. Ale!
Já jsem si tak moc zvykla na tu motivaci, to že mě něco čeká každý měsíc. konkretni sportovní výzva, závod. Že v tom hodlám pokračovat i tento rok. Odstartovala jsem to novoročnim výběhem, závodem od “VaseLiga.cz” a protože teď v únoru, přesněji pozítří, mne čeká gladiator race, v květnu spartan, tak proč to nevyplnit i ostatními závody, že? 
Teď, den a půl před startem překážkového běhu, na který jsem trénovala kruháčema jen měsíc… jsem trochu nervozní. O něco méně, když už mám vyřešené, v čem ho budu absolvovat. Ne že bych byla nějaká fiflena, co potřebuje být vždy sladěná, ALE! Jaksi všechno moje sportovni oblečeni je spís bavlněné nez umělé. Vlastnosti bavlny všichni asi známe, když nasaje vodu, je těžka a táhne vás k zemi. Což se na zavod kdy se budete rochnit v bahně, sněhu a kdo ví čem ješte, tak úplně nehodí. Usoudila jsem, že sportovní overal z nejlépe co nejvíc umělého vlákna, bude nejlepší varianta. Nikde se mi nebude nic vyhrnovat, padat a plápolat.
Kde takový overal sehnat týden před závodem? Zachránil mě primark, i když je to jen tílkový overal. Jaksi… sportovní/fitness overal s dlouhým rukávem, je v česku velmi nedostatkové zboží. Jak moc dobrý nápad to byl, poreferuju s medailí v ruce.