Novinky a plán na 2023

05.01.2023

V první řadě, Vám všem chci popřát VŠECHNO NEJLEPŠÍ DO nového roku, viz můj příspěvek na instagramu který řekne mnohem víc. 

https://www.instagram.com/p/Cm1uMavLoAX/
https://www.instagram.com/p/Cm1uMavLoAX/

Minulý rok byl dost jízda. V dobrém více než ve zlém. Potkala jsem spoustu nových lidí kteří mě inspirují dodnes. Novinky jsou přímo takové, že už hledám aktivně prostor kde budu budovat salon, Mnohem více aktivněji něž kdy dřív, protože v prosinci vyeskalovaly vztahy s kolegyní takovým stylem, že už s ni nemám absolutně chuť jakkoliv spolupracovat. Říká se, že v těžkém období se ukáže pravá tvář lidí. Neříkám, že by ta má byla nějak úplně nejúžasnější, to by bylo zbytečné pokrytectví a nebudu ze sebe dělat něco co nejsem. Taky jsem se chvilkama chovala jako kráva a to především doma, jelikož tam na mně čekal pevný hromosvod. A nebo jsem si všechnu tu svojí protivnost a frustrovanost nechávala pro sebe. Nepouštěla ji ven. Což se o kolegyni říct vůbec nedá. Krásně ukázala, jak není týmový hráč a jak odmítá řešit své problémy a stavět se k nim čelem. Raději svou chybu bude házet na mě. A v takovém prostředí opravdu odmítám být. Nedává mi to nic navíc, než kdybych byla sama. Což přeci jen, by měl být důvod, proč s někým spolupracujete. No ne?  

V prosinci jsem v salonu byla nonstop, pondělí až pátek, dvanáct až čtrnáct hodin denně. Neměla jsem absolutně vůbec čas na své potřeby a o víkendech se snažila alespoň trochu odpočinout. Což se ne až tak moc dalo když jsem do toho musela řešit další věci. Věci které nejsou tak vidět, ale udělat se musí, materiál, sociální sítě, objednávky, informace k zaplacení zálohy na termín,....
A k tomu ještě cukroví, na které bych zapomněla. Po nocích jsem doma ještě pekla abychom mněli alespoň nějakou vánoční atmosféru, kvůli které jsme se hádali. Já ji chtěla a přítelovi byla úplně ukradená. Jenže já jsem takový.... takový tradicionalista a chci to mít prostě hezký že. Když už jsme ji měli a všechno se uklidňovalo, ještě si to užíval. 
O to víc jsem si potřebovala po tom nejnáročnějším měsíci v roce odpočinout. To se mi povedlo mezi svátky, kdy jsem perfektně vypla. A nastartovala se na nový rok. Dokonce jsem si i utřídila bussines plány.
Hodlám na pracovní instagram přidávat alespoň jednu fotku týdně do feedu, přidat víc edukačních postů, navíc sem na blog alespoň jednou týdně přidat článek. Ve  kterém budu rozebírat nějaké vnitřní rozpoložení a pohled na otázky z aplikace VOS.
Je to aplikace kde si zapisujete nálady, dělá vám z toho grafy, jsou tam různé osobnostní testy například na behaviorální aktivaci, škálu spokojenosti se životem, navíc tam jsou k dispozici dechová cvičení, afirmace, citáty i výzvy. Také je tam k dispozici terapeut na chatu, funkce kterou jsem NEjednou využila a jsem s ní extrémně spokojená! Každý den tam máte otázku, která se Vám opakuje každý rok a vy se tak můžete po roce podívat jak jste před rokem odpověděli. Je to příjemný flashback. Většinou tedy budu rozebírat otázku, kterou tam dostanu. Protože jsou to opravdu kvalitní otázky nad kterými se člověk zamyslí. Nedávno tam byla otázka: Co bys chtěla zažít?; Kdy jsi naposledy něco odmítl? a Co to bylo?; Za co jsi dnes vděčná? a obdobně lazené otázky. 
Takže když už nebudu mít inspiraci o čem psát, co rozebírat, vezmu si otázku z VOSky. Jelikož mne samotnou mrzí že sem nic nepíšu, nejsem za poslední dobu vůbec aktivní a být aktivní jen když něco zažívám? Dalo by se, ale nebylo by to ono. 
K tomu všemu jsem si slíbila, že si dám tento rok alespoň tři další školení co se kosmetiky týká, protože to je oblast ve které se teď aktuálně nikam moc neposouvám, nebo mám takový pocit. Klientky by řekly asi něco jiného, dva nové přístroje, tři nově používané produkty,... ale to není ono. Pravděpodobně to spojím s cestováním protože mi přijde, že v česku potažmo Praze, je to neskutečně omezené na monopol a není tu tak úplně škola, do které by se mi vyloženě chtělo. Takže možná Slovensko, Polsko? Uvidím, kam mně nohy zavedou. 
Ke všem těm kosmetickým kurzům už chci tento rok prubnout i vizážistický kurz u úžasné Michaely Mirgové která je až v Přerově. A to nepočítám ani kurz "Jak na reklamu a sítě" od skvělé Karolíny.´, který je na několik měsíců. 
Tudíž tento rok pasuji na "Pracovně cestovní bomby!" ❤ . Začíná to Double konferencí v únoru, kdy ten samý víkend budu mít bussines focení v Ostravě 😁. 

Asi bych si měla koupit mazací tabuli, na všechny tyhle naplánované bomby, ať mám plány nonstop na očích. 

Mám z toho strašnou radost, ale zároveň docela obstojně stažené půlky, bude to fičák. 

Ale svět patří těm, kteří se neposerou! Charles Bukowski