Pohnuté ledy

24.02.2023

I kdybych nechtěla, musím říct, že moje přání sama sobě, co jsem si na začátku ledna psala, se začalo plnit poměrně dost rychle. Nečekaně 😂. Vždy mně to překvapuje, a to stále. I když by asi nemělo. Už jsem si to vyzkoušela fakt hodně krát. 
A tak mi prvního února kolegyně nedobrovolně oznámila, že ji majitelé neprodlouží smlouvu. Že ji má do března, což já tedy slyším jako "do posledního února" a tak můj stres vystoupal do neskutečných výšin. Najednou nebudu mít prostor kde pracovat, i když jsem si stěžovala a přála si nový prostor, nenapadlo by mně ze to bude takhle rychle a takto agresivně. Během hledání prostorů jsme se s přítelem doma tak moc oddálili, do ubližovali a poztrácely tak moc, až jsme se rozhodli se rozejít. Nemělo by to smysl do budoucna a tak to přišlo prostě dřív. Další velký životní krok do neznáma. Ještě jsem v ten týden byla v totální tenzi protože pms. Až minulý pátek třináct pracovních dní po zjištění, jsem měla svou poslední prohlídku nebytových prostor. S realiťačkou jsme prohlídku oddalovali tak dlouho, až si majitelka nechtěla udělat moc ani prostor se setkat. Ale popořadě. Před týdnem v pátek, jsem byla na prohlídce, prostoru kde jsem se viděla ještě před ní. Prostor mne nadchl a utvrdil v tom, že chci být právě tam. Svým rozložením. V přední části budu mít brow bar a v zadní části lehátko na kosmetiku, depilace a balíčky. Také tam bude coffee point, s kávou a čajem či vodou. Prostor bude chtít ještě pár úprav, umyvadlo zavést na druhou stranu skrz trubky co tam už byly, vymyslet jak tam zavést více světla, což je největší úprava která tam asi bude. Vymalovat místy barevně, přidělat zrcadlo a stoleček je a bude už jen otázka šikovnosti (nejdřív to ale musím objednat, seznam věcí už se prodlužuje) a potom už jen přemalovat pohyblivé mříže před prostorem, z černé na zlatou. Na to a na lepení dlaždiček k umyvadlu, se těším asi ze všeho nejvíc. 

Ještě musím vymyslet odkud si budu objednávat polep na skla u prostoru a jaký budu chtít design. Reklamní světelný panel, co bude trčet do prostoru ulice, už mám najitý a už dávno vím i jaký design, tak alespoň něco. 
Ještě zkusím v ikea planeru vymyslet jak by prostor mohl být eventuálně víc oddělený, ale myslím si, že to tak jak to je (skoro dveřmi bez dveří) bude stačit. 
Strašně se těším na budování "svého"

A navíc, s tím, jak se ke mne dostávají nové klientky, budu mít na začátku léta stop stav pro nové, což je ideál ke kterému tento rok směřuji. 
Těším se na všechny ty nové začátky, ke kterým mne tento rok luxusně posunul už na začátku.