Pomoc za Březen

17.03.2021

Nový měsíc a s ním i nová část projektu. Minulou pomoc jsem poslala na vzdělání, protože následovala hned za večeří pro celou rodinu. A tentokrát je pro mě důležitá voda, sice jsem jí  přeskočila o jeden měsíc, nicméně co je důležitější než pít když je naše tělo z 80% tvořené vodou? Navíc vzhledem k tomu, že nejen, děti do samotné školy musí chodit x kilometrů denně, je pro ně voda na cestě, více než důležitá.  Stejně tak je pro ně voda důležitá i doma doma kde se při momentálně zavřených školách stejně jako u nás v Evropě, učí sami z materiálů které mají.
Podporuji tedy vodu v Africe, kanystry a možností chytat ryby, už i proto že my tady často zapomínáme že voda tekoucí z kohoutku NENÍ samozřejmost. 

Jelikož jsem chtěla tentokrát podpořit organizaci Lékařů bez hranic, ale kvůli momentálnímu problému jakým je požár v datacentru lékařů bez hranic, nemají funkční web a tak nemohu nakoupit na jejich eshopu. Tudíž podporuji znovu organizaci Člověk v tísni a budu doufat, že se tento problém podaří vyřešit co nejdříve. (A také již připravuji článek jak mojí rodině osobně, pomohla organizace Člověk v tísni, když jsme to před několika lety potřebovali.)

Přidáš se ke mě a koupíš kanystry na vodu do Afriky?  Nebo si vybereš něco jiného ze seznamu? 


Pochlub se na sociálních sítích tím že pomáháš a sleduj kdo všechno se také zapojí
Nezapomeň přidat #ProjektPomociAfrice #PPF2021 #ČeskoProAfriku #CeskoProAfriku  
Při sdílení projektu, certifikátů, či jiných .potvrzení o pomoci, můžete použít uvedené # a označit můj profil @lou_brabcova abych to mohla vidět a sdílet dál ❤ Zpět na blog