Run For Movember- když nevíš ber oboje

05.11.2023

wohoooooou!
Do startu zbývají dvě hodiny a já upřímně fakt nevím, jestli běžet jistotu 3,5km, kterou dát do 20 minut a nebo! Nebo tam poslat 7km a dát to na 50 minut a spíš na vytrvalost. Proste nevím. 

Mamka mě zdravila od bráchy a mě tak došlo! Že i když jsem uběhla posledně svých 5km za 36 minut a půlku z toho se kochala a včera byla běžet a neubehla jsem ani 2km dohromady… a taky ze jsem dneska docela podcenila jídlo, spanek a vlastně všechno co jsem mohla. Budu ráda když ubehnu ony 3,5kilometry.
Při registraci jsem si šla koupit run for movember bezecké ponožky a protozle je dnešek o me brutalni nerozhodnosti, neveděla jsem jestli bílé a nebo černé. a tak jsem brala jedny a jedny a prispěla tak 100Kč na organizci proti rakovine muzske lrostaty a varlat. 

Co se běhu týká, bylo to přesne jak jsem řekla. Byl to okruh ktery měl 3,5km a abych pravdu řekla, byla jsem rada, že jsem nějak zvládla doběhnout do cile. Velmi kopcovity teren, mokré listu na trase a velka zima při startu… 

S novýma hodinkama co měly být chytřejší než já, jsem byla pořad defakto na pokraji šílenství. Ještě 400m před cílem ukazovaly ze jsem uběhla teprve 2,5km. Aspoň že se mi už zase rozbili. Tentokrat nevydržely ani týden.

Vzhledem k terénu, na který opravdu nemám natrenovano, když běhám po rovinkách Prokopského údolí. Jsem byla šťastná, když jsem to dala za 26 minut. Ztratila jsem 6 minut v kopcích. A proste asi nejsem v zime tak rychlá jako v létě. A možná mám taky blbou fyzičku.

Už se těším na další týden až budu běhat mnohem víc..