Složky! Složky. 

03.01.2022
Dám tady takových pár rad. Pro vás, pro mě. Kdo ví. Možná budu znít hloupě, nebo to budou věci které děláte už automaticky. Kdo ví. 
Každopádně, si prosím vás založte složku BYT, kam si budete dávat všechny ty zbytečný věci jako odečty vodoměrů, nebo protokoly kdy vám kdo v bytě co kontroloval. Věřte mi, jednou to budete potřebovat. 
Třeba jako já teď :D. Budu se odsud stěhovat a paní majitelka jaksi chce vědět stavy vodoměrů. Nic nelogického, že? A proč bych se
nad tím přeci pozastavovala. Důvod je takový že z nějakého zákona nebo co to je, je povinnost mít vodoměry s dálkovým odečtem. Možná jen ve velkých městech v panelácích, netuším. Jinde nežiji, a tohle nesleduji úplně dnem i nocí žejo. A jak je tak logické, tak při výměně původních vodoměrů za tyhle ultra total super chytrý, se psali stavy těch původních vodoměrů do protokolu. Od kterého jste dostali kopii. 
No a tady se vracím zpátky k oné složce s názvem BYT kde máte všechny tyhle záležitosti. Nebuďte v tomhle jako já, fakt si jí udělejte a naházejte tam všechno o čem víte že jste kdy dostali do ruky. Nebudete muset běhat po baráku, a ptát se lidí z družstva, jestli neví jaká firma tohle v baráku řeší. Protože pražské vodovody a kanalizace to řeší jen v rodinných domech. Aha. Co? A hlavně v každém baráku, tohle řeší jiná firma. 
Ale vraťme se k tomu mému pobíhání po baráku a zvonění na lidi co tohle řeší, v sedm večer, protože jindy domu z práce jaksi nedojedu když končím v 18.  :D Nebuďte jako já, jinak dostanete polopojeb za majitelku, od správce který bydlí vedle vás a má mnohem příjemnější a zlatější manželku, než je on sám. Ta to pak zkouší žehlit a říct vám ty informace co jste vlastně chtěli vědět. 
Občas si fakt říkám, že chlapy jsou z Marsu a ženy z Venuše. Když chlap vůbec neví co od něj chci i když to řeknu třeba třemi větami a přitom žena to ví hned po první. Že telepatie? Ta v tom nebude, si myslím. :D Ale což o to. 
Zajdete k tomu člověku který by konkrétně tohle mohl řešit. Tam zjistíte další indicie, dostanete kontakt na lidi co tohle řeší a měli by vědět to co vy potřebujete. A tak si jdete domu. S takovým tím výrazem, že ups O_o :D
No a protože kdyby jste byli jako já, bydlíte v paneláku, co má stejné schodiště na všech patrech. A třeba by se vám stalo to samé co mě. A že se mi to nestává moc často. Konkrétněji asi tak 2x za 7 let :D . Že si spletete patro, a suverénně si jdete do bytu. A ono ups! Nepasuje klíč do zámku.
Tak se podíváte na číslo na dveřích a v hlavě vám proběhne a do pr....čic . Jste totiž o patro níž než skutečně bydlíte. Takže berete nohy na ramena a zdrháte jak nejtišeji to umíte. a u toho se polodusíte smíchy.
Ale nakonec byste za to byli i rádi. Alespoň vás takováto prkotina rozveselila, po náročnějším dni v práci. Co by totiž bylo náročnější, než první pracovní pondělí v novém roce. :D
Mějte se! A nezapomeňte na složku.
Já se třeba ozvu zas s nějakou zajímavou historkou ze stěhování.