Stopem do Itálie - den 4. a 5.

05.07.2024

4.den a 5. den na cestě…

Už to není tak úplně stop. Když jedeme s tím Čechem až domu. Jen jedeme přes Lago di garda a policejní stanici kde si máme vyzvednout hlášení.

Cely den je ale tak linej a pomalej…. Že na gardu dojizdime po čtvrté a už to dneska nevidi na odjezd domu. Za což jsme s Natalkou obě dvě rady. Mohly jsme si to tam užit, kochat se, objevit supermarket a tam bozi gin s tonikem, bozi fociacu, rajcata a mini housticky s rajcatama.

Jedinne co jsme ještě dělaly bylo jít spát.

Dási den, v patek jsme ráno vstavaly po páté abychom stihly východ slunka, tuleni a povídání si na molu a pak bozi snídani v restauraci vedle obchodu, na kterou jsem si brousila zuby od prvního pohledu.

Potom už nás čekala jen a pouze cesta domu. Okolo gardy, s božíma výhledama.

Strávit polovinu dne, přes 13hodin v aute, byl fakt zážitek. Ale relativně rychle to uteklo. Nicméně stejně asi radši litam a vždycky to budu mít radši.

Co dalšího mě má té krosně mrzi, je to, ze jsem tam měla strčené pohledy z Pirane, na které jsme si chtěly napsat vzkaz pro tu druhou. O tom jaky pro nás ten trip byl.

Nicméně věřím že pojisteni osobních věci, vztahující se na krosny a podobné věci opatřené airtagem, bude stoprocentně moc příjemná věc má jakýkoliv další trip.

Který možná přijde dřív než bys řekl Švec. Byly jsme premluveny (ne ze by to bylo tak potřeba) na cestu do Slovinska na jachtu.