Tipy na vánoční kalendáře

29.11.2021

Jelikož jsem byla o víkendu na jihu Čech, kde už během pátku nasněžila tenka vrstva sněhu. A během víkendu jsme s přítelem stavěli už sněhuláka, mám už vánoční nálada v plném proudu. 
Mnozí z vás už adventní kalendář mají, ať už pro sebe nebo pro drahou polovičku. Takže je dost možné, že jdu s křížkem po funuse. ALE! Taky je dost možné že někdo z vás ještě neví, tápe a bude se mu malá inspirace hodit. A proto jsem tu já s článkem kde vám představím pár z adventních kalendářů co mě nejvíc zaujaly a které jsem třeba i pořídila. (emoji pšt)

Jelikož dámy mají přednost, první tipy budou na kalendáře pro slečny/dámy
Kalendář s miniaturkami líčidel na každý den, je sen mnoha kreativních žen. A jelikož oblíbený kalendář od Revolution nebo Catrice už není dostupný, mám tady malou inspiraci v podobě celosvětově oblíbené značky NYX. 
Adventní kalendář NYX 

Adventní kalendář plný šperků 

nebo trochu netradiční Ponožkový adventní kalendář který se podle mě hodí úplně pro každého. Nicméně mají akci i na slevomatu, tak vyjdou ještě o fous levněji. 

A abych neochudila ani pány, tak tu mám pár tipů na kalendáře pro pány
Dost často chlapy nechtějí vůbec nic, nebo je nic nenapadá. Nebo dost často potřebují hlavně spodní prádlo. A co je lepší než adventní kalendář plný něčeho co využijí? 
Adventní kalendář plný trenek a ponožek

Ponožkový kalendář

nebo Panákový adventní kalendář který bude strašně super pro milovníka kvalitního alkoholu, nebo manažera který si večer po práci rád vypne u skleničky

Nicméně jsou to takové basic kalendáře. Možná se trefíte do noty a možná taky ne. Kdybyste nechtěli utrácet stovky za kupované adventní kalendáře, můžete si třeba v obchodu Tiger koupit prázdný adventní kalendář který si naplníte sami, tím čím chcete. Od oblíbené čokolády třeba až po spodní prádlo, nebo poukaz na nákup v oblíbeném obchodě. 
Vleze se tam v podstatě všechno a fantazii se meze nekladou. Mají k prodeji vyloženě papírový adventní kalendář nebo i papírové pytlíčky s čísly, které můžete naplnit čím je libo, což možná bude i o fous ekologičtější a můžete do nich vložit celý dáreček, než do mini kalendáře. 
A pro ty kteří prostě nechtějí utrácet, být originální ani nic. Jsou tu kalendáře od lindt. Které jsou jak v Tescu, Kauflandu, tak snad i Albertu a můžete je koupit i na poslední chvíli. 
Taky dáváte adventní kalendář na Mikuláše?