Valentýnský dárek až domu

09.02.2022

Proč poslat ženě kytku i když s ni ten den budete?

Je to jednoduché. My ženy máme rady gesta která znamenají že na nás chlap mysli a má to promyšlené.

Samozřejmě můžete po práci zaběhnout do nejbližšího květinářství a nechat ji tam uvázat. Skočit do obchodu pro víno a pak spěchat domu. Nebo rovnou teska pro nějaké koště. To vám nikdo nebere. ALE! Není to úplně ukázka toho, že to mate promyšlené a záleží vám na tom aby si to vaše princezna užila.

Stačí hodit do googlu valentýnský rozvoz květin a už vám vyskáče hromada odkazů. Dokonce mezi nimi bude i firma která vám k té kytici přidá čokoládky nebo i to víno a vy tak budete mít všechno z krku a ještě tím ženě uděláte obrovskou radost.

Když ji to pošlete do práce, bude se dmout pýchou jak je její chlap úžasný, protože ano! My ženy se rady chlubíme. Nebo ji to můžete poslat domu a i tak ji to překvapí a udělá hned lepší den. I kdybyste tam byl vy taky.

Protože věřte mi. Ženy milují překvapeni, květiny a promyšlené dárečky. A! Ona dárek pro vás k Valentýnu s největší pravděpodobnosti dost sháněla, tvořila a nebo komponovala. A nechcete ženě která vám dá třeba Valentýnské trenky v krabičce ve tvaru srdíčka kterou sama dělala, dát jen kytku z tesca protože nevíte co jiného. Jelikož se v první řadě nebudete cítit dobře vy a v druhé řadě ji tím zklamete.

Přemýšlejte. Dávejte promyšlené dárečky. A třeba i sexuální hračky. Spousta e-shopů má na valentyna slevy a na kdy jindy koupit sexuální hračku než na valentyna kdy ji můžete rovnou i vyzkoušet?