Vydřený od A do Z

08.07.2022

Víte, už pomalu, fakt pomalu, ale za to jistě přicházím na to, že já mám prostě věci vydřené. Od á až po zet. 

Někdo se narodí a má všechno. Od lásky obou rodičů, přes stabilní zázemí a třeba i možností chodit na všelijaké kroužky které si usmysli. Může si zkoušet co mu jde a nejde. Bez toho aby to měl na úkor něčeho jiného. Nechci říct že to má zadarmo, jen... vlastně jo. A mnohdy to pro nej nemá ani žádnou hodnotu. Má zázemí, o koho se vždycky opřít a ani o tom neví... v momentech kdy by to potřeboval, se uzavírá do sebe a nenechá okolí mu podat ruku, když už jeho okolí zjisti, že by ji potřeboval. Chce si vyřešit všechno sám a pak vyjít ven až s tím, co je hotové. A pak se to cyklí.

Já tohle nikdy neměla. Spoustu věcí mám vydřenou. Od vztahu, kde jsme na začátku proste museli makat oba dva, přes stabilní zázemí až po cestování. Vždycky je to buď a nebo. Nikdy ne všechno najednou a nikdy ne jen tak.

Sice si v tom životě musím věci vydřít, ale! Na druhou stranu jsem přátelská a věčně otevřená osoba co má ráda pomáhat druhým. A vůbec. Co má ráda druhé lidi. A ti k ni přicházejí tak nějak sami.

Takže sice si v životě dost máknu a hromadu věcí dělám zvídavým stylem "co se stane když..." a za to se mi do života dostávají samé kvalitní osobnosti. A já to miluju.

Díky.