Vzkaz pro kluky

29.11.2019

Vzkaz pro kluky

Záměrně nepoužívám slovo chlapy ale kluky z jednoho prostého důvodu. Který vysvětlím později.
 Hele ať chcete nebo ne, vaše holka, potencionální holka, idolka/crush(nebo jak se tomu říká v dnešní době), přítelkyně, parťačka nebo žena, má nejlepší kamarádku. To je takova ta osoba vetsinou stejneho pohlaví, se kterou to vaše srdicko tráví/travilo nejvíc času, podnikají nebo podnikaly spolu kdy nejake věci, staly při sobě a mají pevné pouto. Ok? To snad chápete a to bysme snad měli.
 Jednoduše se hned od začátku snažte mít s tou její nejlepší kamarádkou(dál ji budeme označovat jen jako BF- jakoze best friend,protože to je kratší) fakt dobrej vztah. Pokud to s danou slečnou myslíte vážně, máte ji rádi a nejde Vám jen o to že je v současné době: Akcni, cestuje, podniká blbosti/spontánní věci, je sexy, líbí se vám jak sexoušsky se kroutí na diskotéce, chodí každý víkend kalit, přepije vás a ještě je strizliva, nelepi se na vás jako žvýkačka, ze je soběstačná a nic od vás nechce, jste ji poněkud jedno, neni NUDNÁ. Pokud chcete víc než jeden bod z výše vypsaneho, s tou holkou to nemůžete myslet vážně a tudiz nemá cenu s ni zkoušet něco jako třeba vztah budovat-protože kluci, vztahy nepadaji z nebe. vztahy se BUDUJÍ a to není cesta růžovou zahradou.
Když to s tou slečnou, ženou, paní, myslíte opravdu srdcově vážně, víte jak to bolí, když vás někdo zradí, když vám někdo už nedůvěřuje, když jste pro někoho jen jedna z moznosti, když jste ZAKUSILI, tak v první řadě CHTĚJTE mít dobrý vztah s její BF.
ROZHODNĚ zapomeňte na nějaké chvilkové nutkání ji jakkoliv zavařit, ať ve třídě, třeba pomluvama, pomluvama u vasi vyvolené, osočováním z něčeho co neudelala, nebo naopak co kdy udělala a bylo to podle vás špatné. ZAPOMEŇTE na to, že uděláte cokoliv, co by BF vasi vyvolené, mohlo JAKKOLIV ublížit. Fyzicky, mentálně, psychicky a jakkoliv jinak. Proste se vyserte na jakoukoliv aktivitu, směrem k její BF, která není pozitivní, podporující, nebo já nevím.
 Z jednoho prostého důvodu!
 Vy kluci, rádi a často používáte, že my ženy jsme složité, nevime co chceme a nerozumíte nám. Takova mala rada. MY ŽENY NEJSME SLOŽITÉ, my jsme tak jednoduché až vám mužům to přijde složité protože složitosti hledáte.
 TAKŽE kdykoliv vy se dopustíte jakéhokoliv problému, nežádoucí aktivitě na BF vasi vyvolené. Jste automaticky v hajzlu. A proč jako?

Protože; • ona BF si to bude pamatovat, jen tak na to nezapomene a úplně si u ni poděláte reputaci.

  • od té chvíle budete podvědomě považovány za nepřítele a narusitele. A člověka kdo chce její kamarádce ublížit.
  • jakmile kdykoliv uděláte něco dementniho, hloupého, ublizujiciho, své vyvolené, ta BF bude první kdo vás NEBUDE HÁJIT a nebude ani nabízet možnost ze se to může ještě vyřesit.
  • je totiž první kdo vás odhalil. A je jedno jestli jste ve vztahu se svou vyvolenou jinej než k ostatním lidem(což je mimochodem nejhorší možná varianta- a nejlepší cesta do pekel)
  • PROTOŽE VAŠE VYVOLENÁ NEMŮŽE(a hlavně nechce) BEZ SVÉ BF BÝT(jinak by nebyly BF žejo). A vy když ji budete její BF hanit, kopete jámu sobě, ne oné BF.
  • A protože jste to ultimátně posral, ona BF vaší vyvolené nehne ani prstem proto, abyste dostal další šanci. Jelikoz nechce abyste její kamarádce znovu ublížil. (už vás má totiž {jak víte} prokouknutého. A vy kluci byste se bavily s někým kdo vám podzezal větev když váš Nejlepsi Kámos se zrovna nedival? Chteli byste aby to samé udělal ten clovek vašemu nejlepšímu kamosovi? Já myslím že NE, a tak mu nebudete nijak pomáhat! Přece!)
  • A taky protože ženský instinkt je mnohem víc než mužské vědění. Z čehož logicky vyplývá, že; vaše vyvolená pozná/vycítí/zjistí, když se mezi váma a její BF něco posralo i když ji třeba nic ani jeden nereknete. A bude se v tom šťourat tak dlouho, dokud to nezjistí.

A pokud vy nejste kus dřeva, totálně vymleti nebo vymlácení mozci(pak byste se asi nedostali až sem ale budiš), pokud nejste ještě kluk, chlapec. Tak víte, už jste pochopil, jak ženy fungují.
 Že jeden z oněch faktů je ten, že žena není jako slepice se svou kamarádkou jen tak, jen tak pro nic za nic, protože můžou. Ne.!. Jsou spolu kamarádky, parťačky, jsou si rodinou, protože jedna pomohla druhé ze sraček bez ptaní se, a potom ta druhá šla a bez otálení udělala to samé. A mnohem víc, co je spojilo. Vytvořily si pouto jakému vy chlapci asi rozumět nebudete. Možná ani jako chlapy, ale jako chlapy víte, že jakýmkoliv poškozením nějakého člověka se ani vy ani nikdo jiný, silnějším nestáváte. Že právě naopak. A poškozenim tak pro někoho důležitého člověka, v očích danéh, pro vás důležitého jen klesnete hloubš než hluboko.
 Tak nebuďte chlapci co sbírají trofeje a nechtějí budovat, ale pracujte na tom, být zítra 100x lepším, než jste dnes. (A TO MYSLÍM VÁŽNĚ) 

Protože Už mám dost těch rozpadlých přátelství za kluka který za to nestojí. Za kluka který té holce samotné ubližoval a ona mu ještě dává další šance na nabití pistole.
 
Mám dost toho, jak to ta holka ví a jak si nenechá promluvit do duse od kamaradky která by pro ni měla být víc. Která pro ni byla víc,jenže najednou to tak není protože ta kamaradka ji řekla jakej ten její kluk je- i když to ta holka sama ví. Mám dost toho, jak ta holka obhajuje jeho nesmyslné chování a chce aby ta kamaradka přestala být sama sebou.
 
Mám dost toho, jak si ta holka mysli, že může chtít aby ta kamaradka byla na jejího kluka mila a hodna když on se ji ozve s hromadou jizlivych připomínek které ani nikoho nezajímají.
 
Mám dosti toho jak to bolí jednu stranu a toho, jak to potom Za čas bolí i stranu druhou. Už mám dost toho, jak si chlapci mysli, ze jim všechno bude procházet.´