Den 5. - X challenge

13.08.2023

Výzva, výzva, výzva. Dnešní den měla spousta týmů krizovku. Ponorku. A my jsme toho nebyly ušetřeni. Pro mě, Péťu, bylo strašně těžké vědět, že budeme na jednom miste cely den a ještě tu spát. Znovu. Vnimala jsem to jako… proste zbytečné. Jedu tuhle silenost, abych viděla co nejvíc zemi, míst a kultury během par dní a pak trcime dva dny za sebou na jednom miste. Jeden den nedobrovolne a druhý den zázrakem dobrovolně. Tak jsem se sebrala a šla se podívat do starého centra Sukošanu, během toho, co Oťas objevoval mořský svět. Strašně mi to pomohlo. A! Narazila jsem na místňáka co měl pra kořený v Ostravě. Popovídali jsme si, já zjistila ze ta moje angličtina není až zas tak hrozná, jen nemám moc prostor ji používat a mluvit když za mě dokončuje myšlenky Oťas jelikož umí anglicky lip.

Potom k mám dorazil další tým 🤩. Takže jsme najednou bylo skupina šesti lidi, tři týmy. Odpočívali jsme na pobřeží, sdíleli zazitky, vlasy, ukulele a barvičky na papír. Jelikož neumím zpívat ani na nic hrát, musím umět něco jiného a tím jsou stoprocentně copánky. Chtěli jsme jít do centra dřív, abych mohla plést a vydělávat. Rozmezí 3-5€ za takové copanky je super si myslím. Říkala to o Dalia s Kačí kterým jsem je pletla. Já jsem na sebe občas totiž moc tvrdá. Perfekcionismus k práci, který si nosim už od začátku podnikání. Z copánků nakonec nic nebylo ale! Buskovali jsme se šikovnějším týmem BarbieHeimer.

Večer byl příjemně strávený v centru, s hudbou, pivem, vínem a doublem. Který je opravdu sranda hrát připitý, člověk si najednou uvědomí, jak má rozlišovací schopnosti úplně zpomalene. Pili jsme, hráli jsme, smály se, podporovali jsme se navzajem. Protože tým TrashFoxes, měly fire show. Člověk pozoruje, jak je někdo tak blízko ohně a jak ho umí krotit… neuvěřitelné.

Po všem tom, započala bojovka o místo na spaní. V rozpadajícim se hotelu, který nám našly holky, to nakonec nevyšlo. Nebyli bychom tam sami a lidi kteří tam byli, nám dost výrazně oznámili, že to není místo na spaní a ať jdeme jinam. Tak po peripetiích kdy jsme se snažila zjistit proč, jsme se sebrali a šli jsme pro krosny a vybrat spací místo.

Stalo se. A tak dobrou a dalšímu dni zdar.

Ujeto: 0km/ nachozené asi 3km

Získáno: pivo, pálenka z vína, od dalšího týmu víno a jídlo z bosny

Splněná výzva: sólista, zpomal, den jako obrázek, busking, koloběh laskavost, free dining

Checkpoint: žádný