Movember run

23.10.2023

Nějak jsem se do toho běhu dala co?
Je to tím, že; jsem si na začátku roku dala předsevzetí, odběhnout během tohoto roku minimálně tři běžecké závody.
Jelikož se děl život, tak jsem se až do září k běhu nedostala. Respektive ne mentálně. Fyzicky jsem byla běžet jednou, po přestehovaní se, někdy v květnu.
Při čase hojení, navrženého svalu, kdy jsem sportovat nemohla, mi vyvstalo na mysli mé předsevzetí. A tak jsem se zaregistrovala rovnu na dva běhy od organizace night run a hledala třetí. Nenašla a tak jsem se smířila s tím, že odběhnu jen dva a že i dva jsou blíž třem, než žádný.
Registrovala jsem se na:
• Zombie run 21.10. v Praze a
•Christmas run 2.12. v Praze
A jelikož mi to nedá a přijde mi jako škoda, nejít běhat i v listopadu (abych měla během MONK MODE každý měsíc jeden závod💪🏻) hledala jsem, jenže jsem nenašla žádný běh v Praze a okolí. Až najednou!
Mne napadl movember a že by to mohl jeden kamarád držet, že by mu to neuškodilo. Že ho podpořim. Jenže… jakoby mým knírem bych ho moc nepodpořila. A tak jsem hodila do googlu movember a mezi prvními odkazy na mne vyskočil právě
RUN FOR MOVEMBER. Ten je 4.11. od 10:30 v Pražské Hostivaři .
Moje volba byla jasná. Jdu do toho! Podpořím tím nejen jeho, ale i všechny ostatní muže s rakovinou prostaty.
Sice už jsou online registrace vypnuté, protože byly jen do 17.10., online ji nekoupim. Ale je možné se registrovat i potom na akci.
Na tomto běhu se běží buďto 3,5km, nebo 7km. Aaaaa protože a jelikož já musím trénovat na vánoční běh, dám si 7km a uvidíme jestli to stihnu pod 50 minut. Ted totoz dávám 1,5km za 10 minut a na závodech 5km za 38minut. Coooož je 8 minut na kilometr, tudíž chci dát teď ten movember run za 45-50minut 💪🏻.
Plán ne jasný, musím stáhnout během dvou týdnů 1km z 8minut na 6 a fous. To je hodně dobrá vyzva. Tak uvidíme, jak to zvládnu.
Držte palce a já bezim běžet. Přidáš se?