První rok v novém salonu

28.02.2024

Přesně dnes, je to rok od podpisu smlouvy na pronájem nebytových prostor, kde mám teď svůj salon.

Kytice na oslavu výročí, kterou jsem si udělala radost
Kytice na oslavu výročí, kterou jsem si udělala radost

Jsem neskutečně plná vděčnosti, dojetí ale i odhodlání. Bez toho bych to totiž nebyla já. Odhodlaná Péťa dobít svět. Okolní, ten svůj, ale i beauty svět. Bez vyjímky. 
K tomuto výročí jsem si nadělila dost konkrétních věcí co se salonu týká. Upravuje se mi ještě trošku logo, abych ho mohla konečně hodit na výlohu, už totiž KONEČNĚ vím, co tam chci. Po roce... No, lepší než nikdy, že? 
Od minulého roku, jsem změnila i pracovně dost věcí. Nejen že jsem začala líčit, mám nové přístroje, které mi pomáhají zlepšovat vzhled a zdravý pleti klientek, taky jsem si pozměnila logo. Dost výrazně. V návaznosti na nový vzhled mých fixačních mýdel na obočí. Kdy se mi vizuál líbil tak moc, až jsem ho vyměnila za původní, čtyři roky staré logo. Taky jsem si konečně vymyslela nový vizuál pracovního instagramu, chtěla jsem něco typického pro mě, pro můj ted už nový salon. A tak! Tak je to má mramorovo zlatá zeď která se na instagram propisuje. Všude v marketingových kurzech je zmiňováno abyste na instagramu měli něco, co když klient kdekoliv uvidí, spojí si to s vámi. Konkrétní barvu, prvky, písmo.... apod. Já mám svou vymazlenou zeď. Která funguje, řekla bych, naprosto skvěle, jako můj rukopis,
To jak už teď vedu instagram, se můžete podívat tady .  
Tenhle rok už taky dodělávám své lektorské minimum, abych si mohla být jistější ve školení a vystupování před větším množstvím lidí, kterým se snažím něco předat. 

Těším se, až si tento rok, kompletně, dodělám salon podle svých představ ❤