Ze mě 

 

Teď jsem dokoukala "dokument" s názvem Nejdelší třetí rande, které se odehrávalo na Kostarice při začátku covidu. A tak mne to donutilo se zamyslet, nad tím, co dal covid vlastně mně a kde to teď jsem.
Taky mi to docela dost připomnělo to, co mi chybí a ani si to neuvědomuju. Cestování a poznávání přírody.
Teď aktuálně...

Jsem tak strasne vděčná za jednu vec co mi byla uz od dětstvi “vtloukana” do hlavy. A to to, že všechno dělám jen pro sebe.
S vědomím, že si můžu vybrat jakoukoliv cestu, kterou chci a nebude mi haněna, se žije neskutecne lehce. To, nemit zatíženou hlavu otázkama ve stylu “co na to rekne okoli”, byla nejlepsi živná...

Pohnuté ledy

24.02.2023

I kdybych nechtěla, musím říct, že moje přání sama sobě, co jsem si na začátku ledna psala, se začalo plnit poměrně dost rychle. Nečekaně 😂. Vždy mně to překvapuje, a to stále. I když by asi nemělo. Už jsem si to vyzkoušela fakt hodně krát.
A tak mi prvního února kolegyně nedobrovolně oznámila, že ji majitelé neprodlouží smlouvu....

Včera jsem byla na konferenci X DOUBLE v brně, kterou má na starosti Marek Kaleta, alias Marcus. Jsem nabitá znalostmi, pointami, zkušenostmi a chci si je sesumírovat ještě sem.
Přišlo to přesně v čas. Jelikož se mi za poslední týden událo víc než dost životních změn. Přišla jsem o práci, respektive jsem před deseti dny zjistila, že od...

V první řadě, Vám všem chci popřát VŠECHNO NEJLEPŠÍ DO nového roku, viz můj příspěvek na instagramu který řekne mnohem víc.

Víte jak se říká, že jste průměrem pěti lidí které potkáváte nejčastěji?

Od května se toho událo tolik! Tolik co tu chybí. Tolik co si zaslouží tady být, třeba jak jsem se sebrala, začala běhat nebo jela s kamarádkou na Mont Blanc. Taky ty mé myšlenkové pochody které občas fakt stojí za to :D. Nápady, realizace, reálno.
Spousta cestovatelských tipů, co kam jak a proč. Jenže veškerou energii mi bere salon.

Víte, už pomalu, fakt pomalu, ale za to jistě přicházím na to, že já mám prostě věci vydřené. Od á až po zet.

Na instagramu je jedna slečna. Angelika, která sdílí svůj život ve válce. Sdílí i videa a ověřené informace přímo z Ukrajiny. Je to Ukrajinka která byla tři roky na Slovensku na škole, takže sdílí slovensky a překládá. Všechno u ní je čisté a real. Ať už si radia říkají co chtějí. Nemá důvod se na tom obohacovat. Její instagram zde...

Nevím..... je den od zahájení války na Ukrajině o Ukrajinu a já to pořad nějak nechápu....
Nějak nepobírám, že je to opravdická realita. Že jsme ve 21. století, kdy už máme být poučení.... a i tak je tu jeden idiot(sorry jako) který si usmyslel a tak je válka... Válka jednoho člověka... Který absolutně lidsky nepochopil historii.
Válka a...

Víte, nějak nechápu pár věcí.
Třeba to, že mi z okolí přichází taková..... podpora? Opora? Důvěra? Já vlastně ani nevím jak to pojmenovat.
Trochu se teď v tom životě tak plácám, co se pracovní sféry týká tak se v tom plácám poměrně hodně, a ne jen trochu. Jsem aktuálně úplně bez práce, hledám si prostory kde bych...